Jak zaopatrzyć ranę po skaleczeniu nożem?

Wczoraj (13.05) około godziny 17 rozcięłam sobie rękę nożem (a raczej nie rozciełam tylko udezyłam nozem o rękę). Bardzo krwawiła. Przeczysciłam rane wodą utlenioną i założyłam plaster na noc ale przesiąkł rano krwią. Rana ma około 2 cm długości. Znajduje się pod kością czworoboczną mniejszą. Dzisiaj rano znowu przeciscilam rane i zmieniłam plaster. (14.05)jest godzina 19, a okolice rany bardzo spluchły i jest lekko sine. Na plastrze widać krew. Czy jest konieczna konsultacja z lekarzem?

Niestety postąpiła Pani bardzo nierozsądnie. Zarówno woda utleniona nie pomogła, jak i brak zaopatrzenia chirurgicznego w odpowiednim czasie. W chwili obecnej gojenie musi odbyć się przez zabliźnienie rany wtórnie. Powinna Pani pokazać te ranę lekarzowi. Lepiej już samemu nie kombinować.