Jak zaplanować córkę podczas starań o ciążę?

Witam planuje z mężem drugie dziecko. Pierwszego mam syna wiec chciałabym mieć teraz córkę jak się o to postarać kiedy najlepiej współżyć? Mój cykl miesiączkowy trwa 30 dni z kolei miesiączka trwa 7 dni... Proszę o pomoc...

Aleksander Ropielewski

Z medycznego punktu widzenia nie ma sposobu "zaplanowania" płci dziecka, dlatego jedyne co mogę Pani zasugerować to odwołać się do metod niekonwencjonalnych.