Jak zapobiec wrastaniu paznokci po obcinaniu?

Witam. Mam 23 lata. Obcinając dzis paznokcie u nóg za mocno zaokrągliłem brzegi po prostu przedobrzyłem. Obawiam się, że mogą one zacząć wrastać (dwa duże palce) stóp. Narazie wszystko jest ok, bo minął dopiero dzień. Tak na wszelki wypadek, jak mógłbym zapobiec temu zeby nie zaczęły wrastać . Pozdrawiam Adrian

Po pierwsze nie panikować. Jakby cokolwiek Pan zauważył że zaczynają wrastać proszę się wtedy udać do podologa prawidłowo obetnie paznokcie i jeśli jeszcze będzie potrzeba zakłada się klamry korygujące na wrastające paznokcie.