Jak zaradzić problemom ze stawami?

Witam mam 18 lat od dłuższego czasu mam problemy ,z stawami ,a mianowicie . Zaczęło się od strzelania w kolanach ,kostce, palcach u stóp i dłoniach oraz nadgarstkach nie przeszkadzało mi to , aż do czasu gdy pojawił się ból z początku sporadycznie w łokciach i nadgarstkach ,aż do dziś w prawej dłoni ,palce, nadgarstek podczas zaciskania .Ból bardzo nie przyjemny inny niż w wyniku uderzenia ,bardzo przeszkadza mi w pracy i codziennym życiu. Jak można na to zaradzić?.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć