Jak zdiagnozować Hashimoto przy niedoczynności tarczycy?

Witam jak sprawdzic czy oprócz niedoczynnosci tarczycy mam również haszimoto ? Moje tsh spadło po letrox ie ale moje objawy wciąż się utrzymuje np. Szybko się męczę ,wiecznie mi zimno , miewam jakieś zmienne nastroje , wypadają mi włosy, mam przesuszona skórę, brak koncentracji , może przyczyną leży gdzie indziej jakie dodatkowe badania mogę zrobić i jak sprawdzic czy nie mam haszimoto dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom anty-TPO i anty-TG oraz ft3 i ft4, tsh. Konieczna wizyta u lekarza endokrynologa