Objawy niedoczynności tarczycy i wyniki badania hormonów

Mam niektóre objawy niedoczynności (zmęczenie, problemy z koncentracją, kołatanie serca, wypadanie włosów), zaburzenia miesiączkowania, nasilający się trądzik, ZJD, bielactwo. Moje wyniki: TSH 4,44 (norma 0,27-4,20), FT3 3,07 (norma 2,0-4,4), FT4 1,32 (norma 0,93-1,70), anty-TPO 11 (norma 0-34), anty-Tg 11,00 (norma 0,0-115,0). USG tarczycy - nic niepokojącego poza powiększonym węzłem chłonnym 5mm. Co można podejrzewać? Jakie badania warto zrobić?

nie trzeba już żadnych badań, trzeba się udać do endokrynologa , który po wywiadzie i badaniu podejmie decyzję o leczeniu tzn. najprawdopodobniej ustali dawkę hormonu.