Jak zdiagnozować takie zgrubienie na udzie?

Witam. Na srodkowej czesci uda od strony zewntetrznej mam wyczuwalne pod mocniejsyzm naciskiem delikatnie bolesne zgrubienie wielkosci kilku cm. Utrzymuje sie ono juz kilka lat, mozliwe, ze rosnie. Myslalam, ze to nagromadzony cellulit do ktorego mam sklonnosci pomimo niedowagi, jednak mimo cwiczen nie znika. Jakie badania zaleca sie celem zdiagnozowania co to jest i do jakiego lekarza sie udac? Morfologia u mnie ok. Kobieta lat 29. dziekuje za odp.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl