Jak zinterpretować te wyniki hormonalne?

Witam, Czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji wyników badań? hTSH 2,250 [0.300 - 4.500] FT4 III 1.05 [0.90 - 1.70] FT3 III 2.93 [2.00 - 4.40] ANTY-TPO 9.93 [ <34] ANTY TG 73.60 [ <20] martwią mnie głównie podwyższone przeciwciała anty tg, o czym mogą świadczyć? Dodam, że od 7 miesięcy staram się o dziecko, w 3cim cyklu starań doświadczyłam ciąży biochemicznej, czy niepowodzenie mogło mieć związek z podwyższonym poziomem przeciwciał? Podwyższony jest również EOS% w badaniu morfologicznym i wynosi 5.100 przy normie 0.400 - 5.000

Dzień dobry, zarówno podwyższony poziom przeciwciał jak i wysokie TSH mogą mieć wpływ na niepowodzenia położnicze, wskazują na chorobę tarczycy. Proszę udać się do endokrynologa. Poziom eozynofili nie jest powodem do niepokoju.