Jak zmieniać dietę 5-miesięcznego dziecka?

witam jestem mama 5 miesiecznej córeczki jest to 3 dzien 5 mies.i w zwiazku z tym mam pytanie karmie ja troche piersia troche butelka w dzien butla w nocy piers.kiedy moge podawac jej jakies papki soczki itp.i jak to podawac ile na dzień.dziś dałam jej łyzeczke przecieru bananowego

koniecznie trzeba podawać jej już jabłuszko , marchewkę, i inne jarzynki stopniowo co kilka dni , najlepiej zobaczyć jakie są jarzyny w słoiczach gerbera lub BoboVita od 5 m.ż. , poza tym warto zbadać morfologię krwi z poziomem żelaza, jeśli jest niski to podawać Ferrum lek w dawkach profilaktycznych do czasu aż będzie można podawać mięsko.