Jak zmniejszyć apetyt u 4-miesięcznego dziecka?

Witam pisze w sprawie wagi mojego synka. Ma on ponad 4 miesiace. Urodzil sie z waga 3200g 53 cm. Od poczatku byly problemy z karmieniiem piersia. Ale nie poddalam sie i sciagam laktarorem. Pediatra powiedzial mi ze jest za gruby wazy 8600g i ze mam cos z tym zrobic. Maly zjada 240 ml mleka co 3h przesypia cale noce bez jedzenia. Podaje mu mm tylko raz na wieczor poniewaz wtedy juz konczy mi sie mleko. Od tygodnia zaczelam wprowadzac pomalu staly pokarm. Gotowana marchewke. Dopajam go woda i pilnuje zeby wytrzymywal 3h do kolejnego karmienia co moge zrobic? Podajac mu mniej mleka placze i domaga sie po2h jedzenia. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

a jak że wzrostem ? proponuje udać się ponownie do lekarza pediatry aby ocenić dziecko względem siatek centylowych