Jak zmniejszyć zaczerwienienie po usunięciu gradówki z oka?

Witam.2 miesiące temu miałem zabieg usunięcia gradowki w dolnej wewnętrznej części oka (podczas kąpieli do oka dostał się płyn do kąpieli).W dalszym ciągu rogowka oka jest podczerwieniala i pod okiem jest worek.Co trzeba stosować,aby to zlikwidować

Witam.krople do oka np Tobradex 3x przez 7 dni. Potem Hyabak lub Hylocomod przez dłuższy czas. Na obrzeki powieki masaż kostką lodu lub okulary źelowe z Rossmana. Pozdrawiam serdecznie