Jak zniwelować worki pod oczami u 37-letniej osoby?

Witam proszę mi powiedzieć jak mam się pozbyć worków pod oczami mam je dość długo i do kogo można z tym problemem się zglosic

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy skórę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Bardzo często stosuje się zabiegi eye bag sollution lub light eyes..