Jak zredukować różnice w łydkach?

Witam, mam jedną łydkę chudszą od drugiej jest to spowodowane tym , iż urodziłam się z prawą nogą końsko-szpotawą i ta chora noga niestety nie osiągnęła takich wymiarów jak druga. Muszę przyznać , iż jest to mój wielki kompleks i chciałbym wiedzieć czy przez implant można byłoby to w jakiś sposób zredukować ? Z góry dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Aby odpowiedzieć na Pani pytanie konieczne jest przeprowadzenie badania ortopedycznego oraz wykonanie dodatkowych badań obrazowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.