Ból w kolanach po ciężkiej fizycznej pracy

Witam Na wakacjach przez miesiąc pracowałam cięzko na polu, praca wymagała dźwigania, kucania klękania itp.Po miesiącu pracy rzuciłam ją, lecz przez ok 2 tygodnie podczas np porannego stawania z łóżka ból w kolanach był okropny. Bolały też podczas schodzenia ze schodów itp. Po jakimś czasie mi przeszło lecz do tej pory kiedy dlugo mam ugięte nogi np gdy siedzę na krześle z podwiniętymi nogami bardzo cięzko mi rozprostować nogi ponieważ odczuwam ból w kolanach. Dlaczego?mam 20 lat. proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane uszkodzeniami w obrębie stawów kolanowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.