Jak zregenerować naskórek przy paznokciach?

Dzień dobry Wyszedłem z nałogu obgryzania naskórka, mam lekko czerwony naskórek przy paznokciach (nie przy wszystkich ) . Moje pytanie jak zregenerować naskórek i palce. Do jakiego specjalisty się udać Dermatolog czy Kosmetyczka? Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.