Jak zrozumieć te wyniki przy niedowadze?

Witam. Jestem młodą kobietą ,lekka niedowaga. Jednak od jakiegoś czasu wypadają mi włosy. dostałam wyniki badań i nie wiem jak je zinterpretować, a na wizytę u lekarza muszę poczekać. test obciążenia glukozą 75g na czczo- 74 mg/dl po 1 h- 51 po 2h- 68 insulina 3 pkt: na czczo 11,17 po 1h- 8,02 po 2h- 29,43 Z góry dziękuję za pomoc

Wynik może świadczyć o insulinooporności, oraz zbyt niskich glikemiach poposiłkowych.
Sugerowałabym wizytę u lekarza prowadzącego, który skieruje Panią na dalszą diagnostykę oraz wizytę u dietetyka klinicznego (zapraszam na konsultacje drogą online lub w gabinecie) w celu ułożenia prawidłowego planu żywienia.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)