Jak zrozumieć wynik gastroskopii?

Witam . od jakiegoś czasu mam problemy z żołądkiem wykonałam badanie gastroskopii i wynik jest następujący z histopatologii . Żołądek -antrum . W wycinkach błona śluzowa żołądka z przewlekłym / / naciekiem zapalnym , rozrostem dołeczkowym / / I grudką chłonną . Flory helicobacter pylori nie stwierdzono /-/. I wynik żołądek-trzon w wycinkach błona śluzowa żołądka z przewlekłym / /, ZAOSTRZONYM / / NACIEKIEM zapalnym i rozrostem dołeczkowym / / i grudką chłonna . z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na obecnosc stanu zapalnego proszę koniecznie udac się do lekarza kierującego na badanie w celu wdrożenia odpowiedniego leczenia