Polipowaty fałd z nadżerkami w antrum przy odźwierniku

Gastrskopia.Przełyk bez zmian.Linia Z nierówna na około 39 cm od siekaczy. W inwersji wpust niezbyt ściśle się zwiera.Jeziorko opalizujące.W antrum przy odźwierniku polipowaty fałd z nadżerkami ( wycinki ) odźwiernik, opuszka i część zstępująca bez zmian.Nieżyt antrum K29,6. Refluks żołądkowo-przełykowy K21,0 Rozpoznanie histopalogiczne : W wycinkach z antrum śluzuwka żołądka z przewlekłym/+/ naciekiem zapalnym, rozrostem dołeczkowym/++/ i przekrwieniem /+/ helicobacter pylori nie stierdzono

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka. W celu wdrożenia właściwego leczenia proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.