Jaka antykoncepcja przy pękających naczynkach?

Witam. Chciałam zapytać, jaką antykoncepcję może stosować osoba, której pękają naczynka? Żylaków nie mam, ale uda są aż sine od pękniętych naczynek. Jeśli nie tabletki, to co? Z góry dziękuję za odpowiedź!
KOBIETA ponad rok temu

Szanowna Pani!

Pękające naczynka - o ile rzeczywiście o nie chodzi - nie są przeciwwskazaniem do przyjmowania antykoncepcji hormonalnej. Nie mogę udzielić Pani informacji, jaka forma antykoncepcji jest dla Pani najlepsza, ponieważ do tego konieczne jest zebranie szerszego wywiadu lekarskiego. Doradzam wizytę u ginekologa, który po rozmowie, badaniu oraz badaniach dodatkowych, pomoże podjąć właściwą decycję.

Pozdrawiam serdecznie