Jaka jest interpretacja badania na toksoplazmozę w ciąży?

Prośba o interpretacji wyników na toksoplazmozę w ciąży Wynik przeciwciała kl.IgG<018 (przy zakresie <1 niereaktywny; >3 reaktywny )oraz przeciwciała kl. IgM 0,186 (przy zakresie <0,8 niereaktywny; >1 reaktywny ). Lekarz na podstawie tych wyników stwierdził że wnioski są niejednoznaczne i zlecił badanie awidności Wyniki awidność przeciwciał kl.IgG - wyszedł brak wyniku ,przeciwciała w kl IgG<3 (przy zakresie <7,2 ujemny,>8,8 dodatni).Lekarz twierdzi że oznacza to wczesną chorobę ? niby czemu?

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy dopytać na jakiej podstawie ? Sugeruje udanie się do innego ginekologa