Badanie krwi na toksoplazmozę w 7. tygodniu

Dzień dobry, jestem w 7 tyg ciąży i zrobiłam badanie na toksoplazmozę IgG 421,70 (przeciwciała w kl.IgG <1,0niereaktywny, >=1,0 -<30 niejdenoznaczny, >=30,0 reaktywny. Natomiast badanie z toksoplazmozy IgM wyszedł mi wynik 0, 327 gdzie przeciwciała w kl. IgM są: <0,8 niereaktywne, > bądź równe 0,8 -<1,0 niejednoznaczny, > bądź równy 1,0 reaktywny. Proszę pomóc odczytać mi te wyniki.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na dawniejsze zakażenie i brak cech świeżej infekcji.