Jaka jest interpretacja wyników kwasu moczowego i transaminazy alaninowej?

Witam, poproszę o interpretacje wynikow. Czy ktoreś z nich jest niepokojące? Kwas mocz. we krwi 5.2 mg/dl Transaminaza asparaginianowa 167 H U/l Transaminaza alaninowa 361 H U/l Gammaglutamylotranspeptydaza 227 H U/l Fosfataza alkaliczna 122 U/l Glukoza we krwi : 115 na czczo Chole.całkowity 191 H mg/dl Triglicerydy:152 H mg/dl Chole.HDL 39 L mg/dl Chole. LDL pomiar bezpoś.132 mg/dl Albumina w moczu 15.37 mg/l Kreatynina w moczu 136.45 UACR - wydalanie albuminy/ g kreatyni. 11.26

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka. Bez podania norm nie można się wypowiedzieć . Sadze ze enzymy wątrobowe są podwyższone i konieczna jest diagnostyka w tym zakresie