Jaka jest interpretacja wyniku badania EEG 41-latka?

Witam. Prosiłbym o interpretację mojego wyniku eeg. CZynność podstawowa to mało regularny rytm alfa o częstotliwości 9,3-9,8 i amplitudzie do 60uV. W okolicach czołowych czynność beta obecna. W okolicach skroniowych liczna domieszka fal wolnych theta 6-7Hz, średnio napięciowych ,podostrzonych -rozsianych i w grupach. Na tym tle rejestrujemy uogólnione napadowe salwy fal wolnych delta -theta 3-5Hz średnio i wysoko napięciowych -zaostrzone,trójfazowe-czasem-ze zmienną przewagą stron -czasem dominujące w okolicach czołowo centralnych- obecne podczas fotostymulacjii nasilane przez hiperwentylację. Reakcja zatrzymania obecna.

Opisane zmiany w badaniu EEG, do interpretacji klinicznej
Jaki wywiad , leki,
Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami EEG i badań laboratoryjnych!

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam