Co oznacza wynik badania EEG 24-latki?

Prosze o interpretacje wyniku EEG. Badanie wykonano w czuwaniu z zastosowaniem elektrod 10/20. Czynność podstawowa to miernie regularny rytm alfa o częst. 10.7-11.7 hz i amplitudzie do 30 uv. W okolicach czołowych czynność szybka beta obecna. W okolicach skroniowych miernie liczna domieszka fal tetha 6-7hz nisko i średnio napięciowych. Fotostymulacja tłumi amplitude zapisu. Hiperwentylacja powoduje nieznaczny wzrost ilosci fal wolnych theta 6-7hz w okolicach skroniowych. Czynnosci ogniskowej napadowe nie zarejestrowano. Reakcja zatrzymania obecna. Badanie robilam ze względu na silne objawy piekący boł głowy 24/24 codzienny od 6 lat w potylicy, i placie czolowym. Silne napięcie i pobudzenie nerwowe odczuwalne w placie czolowym od 3 lat silna somatyzacja wymioty kilka razy dziennie lub w tygodniu. Oprocz tego zanik wszelkich emocji derealizacja, zanik libido głosy spowodowane silnym napięciem lękami od 5 lat. Neurolog mowi ze nie ma takiej choroby gdzie bol glowy występowalby codziennie. Kiedys mialam bardzo silny atak paniki? Gdzie spadło mi cisnienie ponizej mierzalnego. Wtedy czulam ze puscilo ki napiecie i blokada w placie czolowym i to byl jedyny dzien gdzie czulam spokoj w glowie po napadzie. Napadow padaczkowych nie mam i nie mialam. Mam 24 lata

Zaburzenia mogą mieć złożoną etiologię ; także emocjonalną; zab depresyjno-lekowe....

EEG Do interpretacji klinicznej! Ważny PACJENT< WYWIAD< OBJAWY! Ważna kompleksowa ocena;Tarczyca, serce, stresy, emocje Pełny wiwiad, analiza wyników badan ' Objawy mogą mieć różne tło, nawet zaburzenia hormonalne, elektrolitowe, inne; Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...; Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc Pozdrawiam i zapraszam