Opis badania EEG 56-latki

Co znaczy opis badania - video EEG: Zapis o słabo zróżnicowanej przestrzennie słabo reaktywnej czynności podstawowej utworzonej z fal alfa 9-10 Hz o ampl. do 40uV oraz grup niskonaoięciowych fal beta. W odprowadzeniach czołowo-skroniowych rejestrują się także grupy fal theta 6-7Hz i fale o zaostrzonej morfologii. W czasie HW i FS wzrasta liczba grup fal theta i fal ostrych w okolicach czołowo-skroniowych. Jestem kobietą, mam 56 lat i silne bóle głowy.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

niestety, aby ocenić wynik potrzebny jest całkowity dostęp do danych klinicznych. Taki zapis może występować także u osoby całkowicie zdrowej.

Pozdrawiam.