Jaka jest interpretacja wyniku badania USG pęcherzyka?

Witam, bardzo prosze o interpretacje wyniku badan USG ,,Pecherzyk zółciowy niepowiekszony, przysciennie widoczne drobne silne echo- polip, grudka zageszczonej zółci. Nerki bez zastoju. W nerce lewej 3mm złogi. W kielichu górnym nerki prawej złóg- złogi na dł.11mm- tworzacy się odlew, w pozostałych kielichach 3mm złogi" Po za tym wszystko w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja chirurga ogólnego i Ew kwalifikacja do usunięcia pęcherzyka oraz u urologa i dalszy proces diagnostyczno leczniczy