Jaka jest możliwa przyczyna zapachu ciała przypominającego koci mocz?

Jaka jest możliwa przyczyna zapachu ciała przypominającego koci mocz? Byłam z tym problemem i kilkoma opisanymi niżej nieprawidłowościami u wielu specjalistów. Mam problemy z błyskami na granicy pola widzenia, szumami usznymi, równowagą (raz do stopnia hospitalizacji H81.3). Poza tym od 2 lat z sercem (AIVR, bloki przewodzenia, częstoskurcze napadowe). W normie są kreatynina, TSH, fT3, fT4, mocznik, kwas moczowy. W wywiadzie brak mocznicy i chorób nerek. Obecne ATPO i ANA homogenno-plamiste. Myję się dokładnie i codziennie, kotów w domu nigdy nie było, czuć już 2 godziny po myciu. Dosyć często złe samopoczucie, 2 dni temu mroczki migoczące w od-usznej części prawego oka przez 30 minut i ból głowy. Nie mam NFZ ani pracy. Co warto zbadać prywatnie? Dostępną polską lekturę poradnika zdrowie czytałam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza zajmującego się zaburzeniami metabolizmu/przemiany materii, wskazany może być także lekarz dermatologa. ew logiczne wydaje się wizyta u lekarza genetyka medycznego.