Jaka jest możliwość zajścia w ciążę przy krótkim stosunku?

Ostatnio z dziewczyna uprawialismy krotki seks bez zabezpieczenia,byla 1-3dni po okresie, podczas tego nie doszlo ani do wytrysku,ani nie pojawil sie raczej preejakulat. Moja dziewczyna ma nieregularny okres co nie pozwala na ustalenie dni plodnych itp.Od okolo7-10dni boli ja brzuch w dolnej czesci, raz z prawej, lewej lub na srodku, a 2dni zdazylo sie jej chec wymiotowac,ale to moze byc spodowane przeziebieniem.Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze? Stresujemy sie, okres powinna dostac okolo 25-05

W celu wyjaśnienia wątpliwosci proszę wykonać test ciążowy - najlepiej powtórzyć kolejny po tygodniu. W przypadku nieregularnych cyklów oraz wspłółżycia bez skutecznego zabezpieczenia zawsze istnieje ryzyko ciąży.