Jaka jest przyczyna bólu stopy na obrzeżach?

Dzien dobry, codziennie od lata tego roku bola mnie nogi,a szczegolnie stopy jak wstaje rano. Stopy bola na obrzezach.Skarpety uciskowe noszone poprzedni dzien pomagaja zmniejszyc bol.Nogi musze rozchodzic i bol mija.Nogisztywnieja i robia sie ciezke w ciagu dnia-do kolan.Problemy zylne zostaly wykluczone. Nogi troche puchna w ciagu dnia-1cm w obwodzie kostki.Mam stosunkowo grube lydki i uda w stosunku do reszty ciala.70wzrostu,ok70kg.34lata.kobieta.Haszimoto.W ciagu tygodnia kilka razy cwicze.

Być może są to objawy choroby Hashimoto, ale również mogą to być problemy z krążeniem żylnym - wymagana jest wizyta u lekarza POZ, badanie lekarskie.
Może do czasu wizyty pomoże przyjmowanie diosminy w tabletkach.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska