Ból stopy i łydki a praca na stojąco

Witam boli mnie stopa w podeszwie oraz lydka ból nasila sie rano po przebudzeniu a w dzien udaje sie rozchodzic. Dodam ze pracuje na stojaco i caly ciezear ciala opieram na tej nodze poniewaz druga uzywam do wciskania pedala maszyny. Praca trwa 8 h. Martwie sie bo mam dopiero 30 lat a pracuje na tym stanowisku od miesiaca. Dodam ze pale. Co moze mi dolegac??
ponad rok temu

Witam,
Prawdopodobnie doszło do zmian przeciążeniowych w obrębie przodostopia. Długotrwała praca stojąca z ekstremalnie nierównomiernym i niefizjologicznym obciążeniem obu kończyn dolnych, do którego organizm nie był przystosowany, sprawiła że prawdopodobnie występujące u Pana płaskostopie poprzeczne oraz ew. przykurcz ścięgna Achillesa lub zapalenie jego przyczepu mogły wywołać podane przez Pana objawy. Z pewnością przydałoby się: komputerowe badanie obciążeń stopy, wkładki indywidualne a przede wszystkim konsultacja ortopedyczna.