Czy drętwienie palca u stopy wynika z pracy stojącej?

Witam, od 2tyg. Pracuje na magazynie w pozycji stojacej, po 2 dniach pracy zaczelam odczuwac dretwienie duzego palca w prawej stopie, czy to mozliwe, ze to dretwienie jest od 8 godzinnej stojacej pozycji? Jak chodze to w miare tego nie odczuwam, ale jak klade sie spac, to jest to mocno odczuwalne

Można wykonać badanie rtg kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego a w razie narastania objawów iść do neurologa

Witam!
Należy porobić badania i sprawę wyjaśnić. Lekarz POZ, badanie fizykalne, Podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od wyników dalsze postępowanie. Przyczyn może być wiele.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.