Jaka jest przyczyna chudnięcia niemowlaka?

jaka moze byc przyczyna tego ze niemowle chudnie. wyniki krwi prawidlowe usgjamy brzusznej prawidlowe. dziecko czesto wymiotuje teraz podaje mu mm enfamil ar. niemowle ma 4 miesiace. oprocz wymiotow z domieszka krwi nic nie dolega. lekarz podejrzewa refluks ale nie jest pewny. w ciagu 1,5 msc synek schudł 220g.czy to moze byc cos powaznego. jedynie na badaniach krwi mial podwyzszony poziom leukocytow.

trzeba zrobić usg brzucha i podawać mleko Nutramigen do czasu wyjaśnienia . Nutramigen podaje się stopniowo po 10 ml.+ dotychczasowe mleko , żeby przyzwyczaić dziecko do nowego smaku. powtórzyć morfologię krwi z rozmazem i badanie moczu.