Jaka jest przyczyna okresowych niedosłuchów?

Od kilku lat mam nawracający problem ze słuchem Pojawia się katar i zatkany nos, a następnie upośledzenie słuchu. Czuję, że mam przytkane uszy. Czasami słyszę jakby przelewał się w nich jakiś płyn. Byłam już u kilku laryngologów. Zalecenia zawsze podobne: sterydy do nosowo, płukanie uszu, czasami antybiotyk. Miałam usuwane polipy z zatok. A czasami niedosłuch sam z siebie ustępuje.

masz poważy, rozległy problem zatokowo uszny nosowy . tego nie da się wyleczyć przez internet. W Bydgoszczy jest wielu specjalistów z zakresu laryngologii. Pytaj ich.