Jaka jest przyczyna opadniętego biustu?

Drugi raz w czasie tego półrocza zauważyłam że mam dzień w którym mój biust wygląda na "wypompowany", jest bardziej opadły (jak takie naleśniki). Jestem młodą kobietą (21 l .) więc mnie taki stan martwi. Jakie mogą być przyczyny? Jak temu zapobiec?

Lek. Tomasz Budlewski

A który to dzień cyklu? Proponuje dla kontrolnie koniecznie udac się do lekarza ginekologa