Zabiegi na powiększenie biustu

Dzień dobry chciałam bym powiększyć sobie biust gdyż po karmieniu piersią zmniejszył mi się i opadł czy są jakies inne zabiegi niż wszczepienie implantów?

Wszczepienie implantów jest rozwiązaniem trwałym i najbardziej popularnym, w grę wchodzi jeszcze przeszczep własnego tłuszczu. Najlepiej umówić się na konsultację u chirurga plastycznego, który Panią zbada, omówi dostępne metody i zaproponuje optymalne dla Pani rozwiązanie.