Jaka jest przyczyna takiego bólu głowy u 21-latka?

Witam. Od dwoch dni boli mnie glowa najpierw bolala mnie z tylu po lewej stronie teraz bol przeniósł się na czubek glowy (po prawej stronie), bolaly mnie tez skronie i kialem uczucie goraca w glowie teraz glownie tylko bol uciskowy na czublu glowy, ból nie jest typowym bólem ma charakter uciskowy nie boli na tyle zeby brac tabletki dodam ze mam nerwice hipochondryczna jeszcze 5 dni temu mialem problem z innym narzadem czy takie objawy moze dawac nerwica?

Witam! Przy dolegliwościach o zmiennym charakterze i lokalizacji, oraz prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych zawsze należy brać pod uwagę podłoże nerwicowe. Rozwiązanie problemu leży w prawidłowym postępowaniu z wcześniej rozpoznaną nerwicę. W terapia nerwic leczeniem przyczynowym jest odpowiednio dobrana psychoterapia, natomiast farmakologia jest środkiem objawowym i w zasadzie jedynie wspomaga terapię. Powodzenia W. Łuczkowski.