Jaka jest różnica w zabiegach SlimLipo 3D, Body Jet , LipoLife, smartlipo?

Jaka jest róznica w zabiegach SlimLipo 3D, Body Jet , LipoLife, smartlipo. Czy którys z nich jest skuteczniejszy, ma któtsze okres rekowalescenji? rozne kliniki oferuja rozne zabiegi, wiec trudno wybrać.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza medycyny estetycznej. po badaniu lekarz określi która metoda będzie najbardziej wskazana.