Czy liposukcja mogła źle wpłynąć na dziecko?

Witam, dzisiaj zrobiłam test i okazało się że jestem w ciąży. Niestety niczego nie świadoma byłam wczoraj na zabiegu loposukcji ultradzwiekowej. Miesiączkę miałam dostać zaledwie 2 dni tem, ale ostatnie okresy były bardzo nieregularne i myślałam, że sie po prostu spóźnia. BŁAGAM o odpowiedź czy mogłam w jakiś sposób źle wpłynąć na moje przyszłe dziecko?

Dzień dobry, niestety nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż nie ma przeprowadzonych badan na kobietach w ciąży czy tez karmiących dowodzących szkodliwości poszczególnych zabiegów.

Pozdrawiam