Czy nie mogę wykonać makijażu permanentnego przy WŻW C?

Witam, jestem zapisana na makijaż permanentny brwi, ale nie dawno dowiedziałam sie ze mam wirusowe zapalenie wątroby typu C i jest to przeciwskazaniem, chciałabym dowiedzieć sie dlaczego??? Grozi mi cos czy chodzi raczej o to ze ktoś moze sie zarazić ode mnie tym podczas przeprowadzania zabiegu??? Dodam jeszcze ze karmię piersią ale dowiedziałam ze ze niby mogę wykonać ten makijaż a w internecie pisze cos innego. Prosze o odpowiedz i z góry dziekuje. Pozdrawiam ,

Dzień dobry, nie prowadzono badań dowodzących szkodliwości lub jej braku na jakość pokarmu matki. Stąd nie jest zalecane wykonywanie zabiegów zarówno w ciąży jak i podczas okresu laktacji. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.