Jaka jest szansa na powodzenie ciąży?

Dzień dobry pisze gdyż jestem załamana moim przyrostem bety bardzo długo staraliśmy się o dziecko w końcu się udało 31 października zrobiłam betę była 90.85 po 3 dniach czyli 3 listopada była 397.60 a dziś po 4 dniach 1299.6 byłam u lekarza pęcherzyk widać na usg miesiączka była 5 października czy jest szansa że ta ciąża przetrwa?? W czwartek mam jeszcze raz zrobić betę bardzo się boję o bombla może beta tak przyrastac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje spokojnie powtórzyć badanie i być dobrej myśli , konieczna obserwacja