Jaka jest szansa, że druga ciąża zostanie rozwiązana przez cesarskie cięcie?

jaka jest szansa ze druga ciąża zostanie rozwiązana przez cc? pierwsza ciąża zakończona nieplanowanym cc z powodu zagracającej rzucawki, po ciąży nadal utrzymywalo sie wysokie ciśnienie leczone lekami ( cozzar, primacor, tertensifsr, captopril), obecnie jestem w ciazy, jeszcze nie bylam u lekarza ale odstawiłam leki na nadciśnienie ( wyzej wymienione) czy ginekolog zleci zażywanie dopegytu?czy bezpieczniej bedzie rozwiazac ciaze przez cc?

Witam,
w przypadku podwyższonego ciśnienie musi Pani pilnie skonsultować się z lekarzem ginekologiem aby ten włączył dopegyt jeżeli jest taka konieczność.
trudno przewidzieć wskazania do CC w przypadku drugiej ciąży,
pozdrawiam