Wskazania do porodu przez cesarskie cięcie przy bólu brzucha

Witam obecnie jestem w 33 tygodniu ciazy..jest to moja 6 ciaza...8 lat temu urodzilam przez cc corke powod niemoznosc wzniecenia akcji porodowej..potem 2 razy poronilam.2 lata temu mialam usowana ciaze pozamaciczna i prawy jajowod w stycznie br puste jajo plodowe...teraz codziennie twardnieje mi brzuch nie moge sie ruszyc biore aspargin ale to nie pomaga takze nospa na nic uczucie jakby brzuch na dole mial peknac. Czy sa jakies wskazania do cc czy moge sama sobie zazyczy?

witam,
ginekolog prowadzący powinien określić czy istnieją wskazania do CC czy jest możliwy poród siłami natury.
Na Pani własną prośbę raczej nie zostanie wykonane CC
pozdrawiam!