Czy cesarskie cięcie jest wymagane u osoby, która w ten sposób już rodziła?

Dzień dobry, 10 stycznia miałam cc - powód psychiatryczny po 5 utraconych ciążach. Ginekolog nie uznał tego wskazania do ciecia i gdy zaczęłam rodzić w szpitalu musiałam walczyć o zrobienie cięcia. Teraz jestem w 10 tygodniu ciąży. Termin porodu na 4 czerwca. Ginekolog powiedziedział że nie widzi powodu aby ta ciąża mogła zakończyć się cięciem. Czy są wskazania przy tak krótkim czasie od ostatniego cięcia teraz również było wykonane cc? Czy mam jakieś prawa?

Proszę poczekać bliżej terminu porodu, wówczas będzie możliwa ocena czy może Pani rodzić siłami natury czy lepsze będzie CC