Jaka jst skuteczność antykoncepcji przy stosowaniu leków immunosupresyjnych?

Witam jestem po przeszczepie nerki od 9 miesięcy a od 3 tyg biorę antykoncepcję belara jaka jest skuteczność tego lęku przy lekach immunosupresyjnych , czy partner powinien dodatkowo się zabezpieczać?

Lek. Tomasz Budlewski

jakie dokładnie leki immunosupresyjne? sądzę że wskazane jest dodatkowe zabezpieczenie,