Jaką metodą wykonać labioplastykę?

Mam pytanie odnośnie zabiegu labioplastyki, otóż mam zamiar poddać się temu zabiegowi. I przy rezerwacji terminu pani pyta się jaką metodą chcę go wykonać czy za pomocą cięcia chirurgicznego czy za pomocą Laseru Monalisa touch . Która opcja jest bezpieczniejsza i po której rany będą się lepiej goić?

Zarówno laserowa, jak i chirurgiczna labioplastyka są procedurami bezpiecznymi; nie ma różnicy w finalnym efekcie funkcjonalnym i estetycznym. Najlepszą w Pani przypadku metodą dobierze doświadczony lekarz po zbadaniu Pani i przedyskutowaniu możliwych do osiągnięcia efektów.