Czy trombofilia i zapinka Amplatza w sercu są przeciwwskazaniem do zabiegu depilacji laserowej?

Czy trombofilia i zapinka Amplatza w sercu sa przeciwskazaniem do zabiegu depilacji laserowej? Witam, posiadam trombofilie (czynnik V Leiden) dodatkowo 8 miesiecy temu przeszlam zabieg przezskórnego zamkniecia ubytku typu PFO zapinka Amplatza. Czy moge bezpiecznie poddac sie zabiegowi depilacji laserowej?

Jak najbardziej może Pani poddać się depilacji laserowej. Działanie lasera jest tylko miejscowe i na ograniczonej głębokości (skóra).