Czy poddanie się tym zabiegom będzie dla mnie bezpieczne?

Dzień dobry, chciałabym wykonać zabieg kriopolizy oraz poddać się serii zabiegów endomasażu. Czy nadkrzepliwość czynnik V Leiden, fakt posiadania zapinki Amplatza po zamknięciu ubytku PFO jest przeciwwskazaniem do zabiegu? Na codzień przyjmuje aspirynę w dawce 150mg. Będę bardzo wdzięczna za informacje czy poddanie się zabiegom będzie dla mnie bezpieczne.

Dzień dobry.W zasadzie kriolipoliza nie jest przeciwwskazana przy wymienionych przez Pania stanach,zwłaszcza jeśli bedzie dotyczyć niezbyt rozległych partii ciała.Tym niemniej jednak większych i powtarzanych zbiegów bym nie polecał.