Czy choroby endokrynologiczne są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu depilacji laserowej?

Witam, przeczytałam, iż choroby endykrologiczne są przeciwskazaniem do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Mam niedoczynność tarczycy i zażywam Euthyrox. Chciałabym wiedzieć czy ta choroba wyklucza wykonywanie zabiegów przy pomocy urządzenia typu IPL? Z tego co wiem depilacja IPL różni się od depilacji laserowej. Pozdrawiam.

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel