Czy bielactwo jest przeciwwskazaniem do laserowej depilacji?

Witam czy bielactwo jest przeciwskazaniem do laserowej depilacji >? Bielactwo mam od 10 roku życia, w tej chwili jest mało widoczne tzn. mam nie dużo plam tak jakby narazie zanikły. I proszę o konkretną odpowiedź co jesli nawet zdecyduje się na taki zabieg to co może się stać po zabiegu?

Dzień dobry, z uwagi na możliwość zaostrzenia objawów choroby, osoby obciążone bielactwem nie powinny poddawać się zabiegom depilacji laserowej. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.