Czy można wykonać zabieg IPL przy bielactwie?

Witam od kilku lat choruję na bielactwo nabyte, czy w związku z tym mogę stosować depilację światłem IPL? Czy jest on w tej sytuacji bezpieczny? Jeżeli bielactwo jest przeciwwskazaniem to jakie mogą być skutki używania go przeze mnie?

Dzień dobry, z uwagi iż terapia może nasilać chorobę nie powinno się wykonywać zabiegu depilacji światłem IPL. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.